logo REALAUTO s.r.o.

+420 725 810 900

+420 731 518 154

Větrná 2a

568 02 Svitavy

Dezinfekce Anti-Covid 5 litrů Ean: 8595642003271

N
  • Kód výrobce: DEZINFEKCE5L
  • Objednací kód: 09999-DEZINFEKCE5L
  • Název: Dezinfekce Anti-Covid 5 litrů
  • Ean: 8595642003271
  • A K C E

Varianty produktu

Popis produktu

velice účinný dezinfekční přípravek na dezinfekci rukou. Dezinfekční přípravek je možné použít i k dezinfekci pevných povrchů ( kliky u dveří, terminály, klávesnice, zábradlí ... ). Vyrobeno  v České republice na základě doporučené receptury světové zdravotnické organizace WHO. Fotografie výrobků jsou pouze ilustrační, výrobky jsou zákazníkům dodávány v PET nebo HDPE obalech dle jejich aktuální dostupnosti. K výrobku je k dispozici bezpečnostní list. 

Použití : dezinfekční přípravek osobní hygieny – dezinfekce rukou, možno použít i na pevné povrchy.

Složení : ethanol, glycerol, peroxid vodíku 35%

Obsah balení : 5 litrů

 

Přípravek ničí

bakterie, plísně, viry ( Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Návod k použití

přípravku použijte dostatečné množství ( 2 x 3 ml ), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

 

 

Obsah: 5 l

Doporučené produkty

N
Dezinfekce Anti-Covid 3 litry

Dezinfekce Anti-Covid 3 litry

A K C E
Popis produktu velice účinný dezinfekční přípravek na dezinfekci rukou. Dezinfekční přípravek je možné použít i k dezinfekci pevných povrchů kliky u dveří, terminály, klávesnice, zábradlí ... . Vyrobeno v České republice na základě doporučené receptury světové zdravotnické organizace WHO. Fotografie výrobků jsou pouze ilustrační, výrobky jsou zákazníkům dodávány v PET nebo HDPE obalech dle jejich aktuální dostupnosti. K výrobku je k dispozici bezpečnostní list. Použití : dezinfekční přípravek osobní hygieny dezinfekce rukou, možno použít i na pevné povrchy. Složení : ethanol, glycerol, peroxid vodíku 35 Obsah balení : 3 litry Přípravek ničí bakterie, plísně, viry Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-C Obsah: 3 l
0

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací