+420 725 810 900
+420 731 518 154
Větrná 2a
568 02 Svitavy
0
Kč
Kč
0
×
Vše co potřebujete vědět
akce
blog
×
Historie hledání
×
přihlášení
Samko
SAMKO s.r.l. - Produttore Parti Sistemi Frenanti
20 ROKŮ HISTORIE, RŮSTU, ÚSPĚCHŮ, VÝVOJE Firmu v roce 1992 založil Luciano Arici . Kanceláře a část výroby se nachází v závodě San Nicolò (provincie Piacenza), další závod stojí v Rivasso di Agazzano. Během své historie společnost Samko neustále rozšiřovala svoji nabídku a díky pečlivému řízení a investičnímu plánu zaměřenému na neustálou modernizaci zařízení, se společnost SAMKO, během několika let dostala na špičku světového trhu z hlediska kvality a inovací, čímž se stala jedním z největších mezinárodních výrobců brzdových dílů na trhu náhradních dílů, která svoje výrobky prodává ve více než 76 zemích.
KEG179 Samko
osobní vozy
Startování a Nabíjení
Výměnné částí výfuků + Spony
Provozní náplně
Auto elektro
Autokosmetika, servisní chemie
Nářadí
Dílenské vybavení a přípravky
Prislusenstvi
Přepravní vybavení
Závěsné zařízení a příslušenství
Povinná a doporučená výbava
Pneuservis
nákladní vozy
motorky
autobusy
traktory
home
KEG179 Samko
Samko Sada předmontovaných brzdových čelistí i s válečky KEG179 Ean: 8032532060087
Ověřite !! vhodnost dílu pro Váš vůz
RENAULT
Kód výrobce:
KEG179
Objednací kód:
09886-KEG179
Název:
Samko Sada předmontovaných brzdových čelistí i s válečky KEG179
Ean:
8032532060087
Vlastnosti
Vozy
Plně nahrazuje: ATE 03.0520-3020.3, 693020
Materiál brzdového válečku kola:
żedá litina
Průměr pístu [mm]:
20,64 mm
Vnitřní průměr brzdového bubnu [mm]:
203,2 mm
brzdovy system:
Bendix
Zpusob montaze:
předmontovaný
Sirka v mm:
39 mm
RENAULT
Naši dodavatelé
BOSAL
ESEN SKV
SHAFTEC
Shartec působí na automobilovém trhu více jak 20 let. Je dodavatelem jak repasovaných tak i nových dílů. Firma se stala předním dodavatelem převodovek, řízení a brzdění hlavně na britském trhu. Mezi další produkty této značky patří řídící tyče, řídící čerpadla, brzdové třmeny, hnací hřídel, cv klouby, manžety a matice náboje. Schaftec nabízí svým klientům nejvyšší řadu prémiových produktů.
ALKAR
TRW
TRW je pátou divizí společnosti ZF, která se svými 138 000 zaměstnanci patří mezi přední společnosti automobilového průmyslu.
BLUE PRINT
BREMBO
Brembo si jistě všichni automobilový a motocyklový uživatelé spojí jako výrobce brzdový systémů a komponent. Společnost má své závody na 3 kontinentech v 16 zemích. Firma vznikla v roce 1964 a po několika letech se zviditelnila i na poli Formule 1, kde se stala dodavatelem brzdový komponent pro stáj Ferrari. Své výrobky uplatňuje i ve světě motorek. Brembo je schopno nabídnout kompletní portfolio v oblasti brzdového systému. V roce 2010 založila novo značku Bybre v Indii, která se zabývá brzdovými systému pro jízdní kola a motocykly s malým objemem. Brembo je vždy o krok napřed před svými konkurenti. Je velmi aktivní při výzkumu a vývoji inovativních materiálů (např. karbon-keramických brzd).
LÖBRO
NTY
TOPRAN
Rozumím!
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Více informací
Rozumím!